Kochani, mamy przyjemność zaprosić Was na niezwykłe spotkania z Mistrzem przez duże M. Mianowicie: Wice Mistrz Świata w Salsie, Mistrz Polski w Salsie, II Wice Mistrz Polski w zawodowym tańcu towarzyskim i wiele więcej – przed Wami: PRZEMEK WERESZCZYŃSKI, który będzie naszym regularnym gościem! Korzystajcie!

Przemek Wereszczyński

*Tancerz, choreograf, dyplomowany pedagog tańca. Choreograf You Can Dance w Polsce i na Ukrainie. Asystent głównego choreografa Jarosława Stańka oraz tancerz filmu „Kochaj i Tańcz”. Współzałożyciel formacji The Salsa Kings dwukrotnych Mistrzów Polski w Salsie.

*Wice Mistrz Świata w Salsie, Mistrz Polski w Salsie, II Wice Mistrz Polski w zawodowym tańcu towarzyskim

*Zdobył liczne tytuły na międzynarodowej scenie: Wice Mistrzostwo Świata w Salsie, Mistrzostwo Polski w Salsie i Rueda de Casino, II Wice Mistrzostwo Polski w zawodowym Tańcu Towarzyski, mistrzostwo okręgu pomorskiego i warmińsko mazurskiego w tańcu towarzyskim, Grand Prix na mistrzostwach w Kanadzie, Wice Mistrzostwo na jednym z najważniejszych na świecie turnieju tańca towarzyskiego w Slagharen.

*Jego szkolenie odbywało się w przede wszystkim na pobieraniu lekcji indywidualnych, kilka lat było to okolo 30 lekcji 45 minutowych miesięcznie, potem min 16 w miesiącu by utrzymać tempo współzawodnictwa Jego mentorem w Polsce jest Arkadiusz Pavlović i  Iwona Pavlovic,. Pobierał także lekcje u takich znakomitych tancerzy jak Roman i Monika Pawelec, Piotr Borkowski, Dagmara Rutkowska, Arkadiusz Ziętowski, Hans Galke, Michael Stilianos, Coline Jamese, Richard Porter, Frankie Martinez.

*Tańczy od 16 roku życia. Jego pasja taneczna rozpoczęła się od obejrzenia filmu Grease z J.Travoltą.  Ogromną rolę w jego karierze odegrała dwuletnia dzienna szkoła Kulturalno Oświatowa o specjalności taniec, gdzie przez dwa lata pobierał codzienne nauki z tańca ludowego, jazz dance i baletu a następnie Wyzsza Szkola Pedagogiczna w o specjalnosci taniec. W 2004 roku wspólnie z Teatrem Okazjonalnym wyprodukował spektakl teatralno taneczny „D-kod-r. Przełomem w karierze był wyjazd do Montrealu, gdzie w ośrodku przygotowań olimpijskich otrzymał gruntowną wiedzę praktyczną i teoretyczną na temat procesu kształtowania dynamiki i motoryki ciała. Regularnie od 2005 roku odwiedza Nowy Jork oraz Nashville aby współpracować i z latynoskim tancerzami.

*Jako młody jeszcze tancerz prowadził tam dwa kluby tańca towarzyskiego, cenne doświadczenie zdobył ucząc pary taneczne dla Studia Fala Arkadiusza Zietowskiego z Sopotu,  Studia Wigor Jerzego Kamińskiego, dla par łyżwiarzy figurowych na lodzie  Gdańskiej hali Olivia oraz prowadząc liczne konsultacje dla par w tańcu towarzyskim z całego kraju. Od 16 lat realizuję podobną karierę w społeczeństwie Salsy.

*W 2000 roku jako pierwszy w Polsce Północnej rozpoczął propagowanie Salsy co zaowocowało założeniem szkoły tańca i agencji artystycznej pod nazwą The Salsa Kings Przemysław Wereszczyński. Jego uczniowie stali się instruktorami a większość z nich prowadzi już własne szkoły tańca.

GRAFIK ZAJĘĆ:
23 listopada, sobota, godz. 17:00-20:15
-17:00-18:00 –   Izolacje&BodyMovement
-18:15-20:15 –  Salsa Partnerwork & Choreography (Los Angeles Style) – na zajęciach partnerować Przemkowi będzie arcyzdolna Anna Liana Lewińska!

KOLEJNE TERMINY SPOTKAŃ:
11 stycznia, sobota, godz. 17:00-20:15
08 lutego, sobota, godz. 17:00- 20:15
21 marca, sobota, godz. 17:00- 20:15
25 kwietnia, sobota, godz. 17:00- 20:15
30 maja, sobota, godz. 17:00- 20:15
13 czerwca, sobota, godz. 17:00- 20:15

KOSZT:
1 zajęcia – 30zł, 3 zajęcia – 75zł

UWAGA! Dla posiadaczy kart Fit Profit/Multisport/ OK System – 10zł zniżki przy zakupie całego pakietu (65zł). Konieczna rezerwacja miejsca. Warunkiem rezerwacji jest wpłata bezzwrotnej kaucji: 30zł. Liczba miejsc ograniczona!

Przyjdź i zainspiruj się tym, co w tańcu najlepsze!