Zapraszamy do udziału w fascynującej podróży do świata salsy i zmysłowego kobiecego ruchu… pod przewodnictwem Sandry Guzek & Kuby Żurawińskiego! Sandra i Kuba, to socjalowi wymiatacze, którzy zdradzą swoje sprawdzone sztuczki, żebyś Ty też partnerze i Ty też partnerko mógł/mogła poczuć się fantastycznie i równie fantastycznie wyglądać w tańcu! Vayamos companeros!

#Sandra Guzek & Kuba Żurawiński

*Sandra Guzek – nasza polska SALSAQUEEN jest niezwykle utalentowaną tancerką, doświadczoną instruktorką i, wykształconym pedagogiem tańca, instruktorką pilates i stretchingu oraz miłośniczką jogi. Sandra tańczy od dziecka, już ponad 20 lat! A studia o kierunku Taniec, specjalizacja pedagogika tańca ukończyła w 2015 roku. Obecnie kończy drugi kierunek – psychologię. Prowadzeniem zajęć zajęła się już dawno, mając zaledwie 17 lat. Od tego czasu czerpie z tego niezmiennie ogromną przyjemność. Sama mówi, że nie ma nic piękniejszego w pracy instruktora, jak widoczne postępy kursantów oraz zarażanie ich pasją do tańca.
Sandra prowadzi zajęcia przekazując dużo techniki, ale również dużo cennych uwag każdemu uczestnikowi zajęć. Jest wszechstronną tancerką, inspiracje czerpie z takich technik jak jazz, afro, hip hop, dancehall. Style tańca, w których czuje się najlepiej to Salsa New York Style , Bachata , Pachanga, Reggeton oraz High Heels, w którym może wyrazić swoja kobiecość. Jest często zapraszana, aby prowadzić warsztaty w Warszawie, Polsce oraz za granicą. Sandra prowadzi również grupy choreograficzne, z którymi występuje na licznych eventach. Obecnie jej grupa, to Sandra Ladies Team. Sandra jest również choreografem i tancerką nowego projektu Latin Movement.
Jej styl można ująć w 3 słowach- plastyczności, kobiecość i dynamika.
*Kuba Żurawiński – zaczął tańczyć pod wpływem zawodowej pary tancerzy, których występ zobaczył w trakcie wesela znajomego.
Stwierdził, że „on też tak chce” i natychmiast zaczął wprowadzać swój najnowszy pomysł w życie. Szybko okazało się, że salsa „zdeklasowała” pozostałe formy aktywności i zdominowała jego grafik. Zamiast więc uczyć się do matury… Kuba spędzał godziny na sali tanecznej i salsotekach 🙂 Salsa pochłonęła go do cna w momencie, gdy po 6 miesiącach nauki został zaproszony do formacji występowej Project Salsa, z którą miał później okazję występować na festiwalach salsy w kraju i zagranicą. Nieustannie obecny na łódzkiej (i nie tylko) scenie tanecznej, od ponad 8 lat uczy kolejne „pokolenia” salseros i salseras, oraz zaraża pasją do tańca i muzyki latynoskiej.

GRAFIK ZAJĘĆ:
każda środa, godz. 18:00-21:00

1800-19:00 Salsa Ladies Styling
19:00-20:00 Salsa Los Angeles poziom S1
20:00-21:00 Salsa on 2 poziom P3/S

CENNIK:
zgodnie z cennikiem zajęć dostępnym na stronie.