Ania JOT Janczyk - Dance SPOT66 - Twoja szkoła tańca w Łodzi!

Ania JOT Janczyk

Przez 13 lat swojej instruktorskiej drogi wychowała niezliczoną rzeszę tancerzy. Wielu z nich zostało instruktorami. Ma genialne podejście do kursantów. Ciepła, wyrozumiała, ale potrafi też krzyknąć. Na swoich zajęciach doskonale łączy edukację, z dużą dawką dobrego humoru.

Jest związana z Project Salsa od samego początku istnienia szkoły i przez te lata zdobyła ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną. Przygodę z tańcem rozpoczynała od zajęć z tańca towarzyskiego w Łódzkim Domu Kultury, później było flamenco, tango argentyńskie i SalSa, która skradła jej serce. Jej mentorami, autorytetami w salsie są Louis i Johnny Vasquez, Fernando Sosa, Eddie Torres, Adolfo Indacochea. Swoje umiejętności podnosi biorąc udział w niezliczonych warsztatach, festiwalach i kongresach, oraz podczas lekcji prywatnych. Ania jest również choreografem. Co roku przygotowuje swoich kursantów do występów na scenie teatru i podczas różnych wydarzeń.

Warsztaty:
Super Mario, Suzanna Montero, Nikos,Osbanis Tejeda, Gosia Kulpa, Aanyo, Jose Torres, Jazzy Ruiz, Katarzyna Lorkowska, Mimo, Łukasz Midura, Sandra Guzek, Farid, Eryk Januszyk i Martyna Spyra, Orville Small, Przemek ‚Mek’ Wereszczyński, Neeraj Maskara i wiele innych.

Festiwale/kongresy:
2003/ 2004/ 2005/ 2006 „Carnaval de Salsa” Izy i Jose Torres
2006 Festiwal Tańca w Pradze
2007/ 2012/ 2015 „Salsa Spring Break” Warszawa
2008 „Baila Maquina” w Krakowie
2005/ 2012/ 2013/ 2014/ 2015/ 2016/ 2017/ „El Sol” Salsa Festival
2012/ 2014/ 2015/ 2016/ 2017 „Latino Festiwal” Jędrzejów/ Kielce

Lekcje prywatne:
Katarzyna Lorkowska, Gosia Kulpa, Rafał Rosiak, Daniel Pancerz.

Ania jest charyzmatycznym instruktorem. Wyróżnia ja to, że tańczy jako partnerka i partner. Dzięki temu potraFI wytłumaczyć wszelkie tajniki tańca zarówno kobietom jak i mężczyznom.

Ania była w Łodzi pierwszym instruktorem Ruedy de Casino(odmiana salsy kubańskiej), której zajęcia prowadzi do dzisiaj. Sama uczyła się Ruedy od propagatorów tego stylu, Jose Torresa, Juana Ortiza. Tak zafascynowała kursantów tym tańcem, że Wyjeżdżają wspólnie na Ruedę Rekord do Warszawy, Ruedę Gigant do Wrocławia itp. Nawet kogoś, kto ma dwie lewe nogi, potrafi nauczyć tańca na prowadzonych przez siebie kursach tańca użytkowego. Uwielbia cha-cha-cha i wplata ją często w swoje zajęciach. Prowadzi również warsztaty tego tańca. Wiele par nowożeńców zawdzięcza Ani swoj pierwszy taniec. Ania przygotowuje choreografię, uczy kroków i wspiera swoich podopiecznych. Ania uwielbia uczyć tańca, oglądać kryminały, czytać książki. Wzrusza się oglądając olimpiady sportowe i programy o śpiewaniu. Zbiera widokówki i jest mamą.

Jej motto: „Ludzie potrzebują powietrza by żyć. Ja potrzebuję tańca i ludzi”.

Najbliższe zajęcia: