Na wszystkie zajęcia możesz zapisać się w formularzu pod grafikiem.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Pole Dance
Poziom S
Iwona  Drzymała 
17.00 (1h) od 08.02

Technika ruchu
Sara Kozłowska

godz. 17:00

Twerk Nowy Projekt Gosia Kasińska
godz. 17.30
i 18.20

Jazz 
Adam Kuza

godz. 17:00
i 17:50

Pilates
Agnieszka Dzieniakowska

godz. 09:00
i 09:50

Taniec Terapeutyczny g. 12.00
Beata Kowalska

Breaking gr. zamknięta
Piotr Krzyżanowski
godz.13.45
i 14.35

Hip-Hop 9-11 lat, poziom S
Przemysław Kwaśniewski
godz. 17.00 (1,5 h)

Obcasem formacja
Angelika Siniarska
godz. 17.00
i 17.50

Taniec Współczesny Król Lew projekt video, młodzież 13+
Sara Kozłowska
g. 17.30 od 03.03

Breaking Piotr Krzyżanowski
godz. 17.00
i 17.50
start 21.01

Flamenco gr. zamknięta

godz. 16:00, 16:50 i 17:45

16.00 i 16.45 Kuba&Wera bachata ladies/men's styling 06.03

Tango Argentino P1
godz. 16.00
i 16.50 
start 17.01

Towarzyski Solo podstawy
godz. 17.00
i 17.50

Samba P1 Klaudia Szymańczyk godz. 17.00
i 17.50
start 19.01

Hip-Hop 9-11 lat poziom S
Przemysław Kwaśniewski
godz. 19.15 (1,5 h)

Modern Jazz P1
Natalia Madejczyk
godz.17.30
i 18.20
start 25.02

High Heels P1
Kuba Walica

godz. 18:00
i 18:50
Start 15.01

17.45 i 18.30 Urban Bachata Kuba&Wera 06.03

Zouk poziom S
Agata i Wiktor

godz. 17:30
i 18:20

Koła Cyrkowe
Iwona Drzymała
Posiom S
18.00 (1h)

Taniec współczesny
Sara Kozłowska
godz. 17.50

Towarzyski Solo
Svitlana Moskaliuk
godz. 19.15
i 20.00
start 27.01

Twerk Formacja
Gosia Kasińska
godz. 18.30
i 19.20 

High Heels formacja zamknięta
Kuba Walica
godz. 19.45
i 20.35

Tango Argentino poziom S
Marcin Adamczyk
godz. 17.45
i 18.35

Koła Cyrkowe P1 Patrycja Fidelus
19.00 (1h) od 08.02

Twerk zaaw. Formacja
Gosia Kasińska
18.30 i 19.20

Urban Kiz
Lera i Grzesiek P1 god. 19.00
i 19.45 od 03.03!

Breaking gr. zamknięta
Piotrek Krzyżanowski
godz. 18.45
i 19.20

Latin Mix gr. zamknięta
godz. 19.00, 20.00 i 21.00 

Bachata P1
Julia i Grzesiek
godz. 18.30
i 19.20
start 24.01

Twerk Nowy Projekt
Gosia Kasińska
godz. 18.30
i 19.20
start 11.01

Reggaeton P1
Maja Goździk
godz. 18.30
i 19.20
start 12.01

Urban Kiz poziom S
Lera i Grzesiek
g. 20.35
i 21.20 od 03.03

Hustle P1
Iga i Kamil godz. 19.00
i 19.45
start. 28.01

Cuban Footwork
poziom S
gr. zamkn.
Paweł Murillo
godz. 19.10


Brasil Fit Open
Klaudia Szymańczyk godz. 18.35
Start 18.01

Be Italian - projekt video
Sara Kozłowska
godz. 18.40 
i 19.30

Pilates 
Agnieszka A. 
21.00 

Jazz Choreo
poziom S
Natalia Madejczyk
godz. 20.00
i 20.50
start 14.01

Hustle
gr. zamkn.
Iga i Kamil
godz. 19.30 
i 20.20

Samba brazylijska S
Klaudia Szymańczyk
19.30 i 20.20

Hip-hop choreo 30+
Marcin Mroziński
godz. 20.00
i 20.50
start 05.01

Hustle Open
Iga i Kamil
godz. 20.30
i 21.15

Salsa Kubańska
w parach poziom S
gr. zamkn.
Paweł i Agata
godz. 20.00

Balet P1
Patrycja Fidelus
godz. 20.00
i 20.50

SON gr. zamknięta Paweł Murillo g. 20.00 (1h)

Balet projekt video
Patrycja Fidelu
godz. 20.30
i 21.20 

Bachata
w parach poziom S
Julia
i Grzegorz
godz. 20.15
i 21.05

Choreo Afro gr. zamknięta
20.15 i 21.05

Hustle 
Iga i Kamil
godz. 20.20
i 21.10

Cha cha cha footwork gr. zamknięta PZ
Paweł Murillo
g. 20.50
i 21.35

Stretching
Patrycja Fidelus 21.30

Bachata praktyka
Julia
i Grzegorz
godz. 22.00