Na wszystkie zajęcia możesz zapisać się w formularzu pod grafikiem.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Aerial Mix
Iwona Drzymała

godz. 17:00

Technika ruchu
Sara Kozłowska

godz. 17:00

Choreo Show Dance gr. zamknięta

godz. 17.00
i 21:00

Jazz gr. zamknięta
Adam Kuza

godz. 17:00
i 17:50

Pilates
Agnieszka Dzieniakowska

godz. 09:00
i 09:50

Latin Mix gr. zamknięta
godz. 19.00, 20.00 i 21.00 

Breaking gr. zamknięta
Piotr Krzyżanowski

godz. 13:45
i 14:35

Choreo Show Dance gr. zamknięta

godz. 17:00

Obcasem formacja zamknięta
Angelika Siniarska

godz. 17:30
i 18:20

Bachata Biznes Choreo
Julia Cyganowicz

godz. 18:00
i 18:50

Twerk Formacja
Gosia Kasińska

godz. 17:50
i 18:40

Flamenco gr. zamknięta

godz. 16:00, 16:50 i 17:45

Zouk poziom S
Agata i Wiktor

godz. 17:30
i 18:20

Hip-Hop 9-11 lat, poziom S
Przemysław Kwaśniewski
godz. 17.30 (1,5 h)

Twerk Formacja
Gosia Kasińska

godz. 17:50
i 18:40

Urban Kiz Ladies Styling Open
Lera Bachmaga
godz. 19.00

Breaking gr. zamknięta
Piotrek Krzyżanowski

godz. 18:45
i 19:35

High Heels Open
Kuba Walica

godz. 18:00
i 18:50

Tango Argentino poziom S
Marcin Adamczyk

godz. 17:45
i 18:35

Salsa Solo OPEN
Viola Jaroszewska

godz. 17:55
i 18:45

Taniec współczesny
Sara Kozłowska

godz. 17:50

Hip-Hop 9-11 lat poziom S
Przemysław Kwaśniewski
godz. 19.15 (1,5 h)

Jazz poziom S Open
Natalia Madejczyk

godz. 19:30
i 20:20

High Heels formacja zamknięta
Kuba Walica

godz. 19:45
i 20:35

Bachata
w parze poziom P
Julia
i Grzegorz

godz. 18:30

Aerial Silks
Iwona Drzymała

godz. 18:00

Be Italian - projekt video
Sara Kozłowska
start: 01.12
godz. 18.30 
i 19.20

Urban Kiz poziom P
Lera I Grzesiek

godz. 19:45
i 20:35

Hustle Open
Iga i Kamil

godz. 20:25
i 21:15

Zajęcia praktyczne Latin Mix gr. zamknięta

godz. 20:00
i 20:50

Zouk zajęcia praktyczne Open 
Agata i Wiktor
godz. 19.05

Kankan (cancan) projekt video
Patrycja Fidelus
start 07.12
godz. 18.30

Hip-hop choreo
Marcin Mroziński

godz. 19:00

Urban Kiz improwizacja
Lera i Grzesiek

godz. 21:25
i 22:15

Balet projekt video
Patrycja Fidelu
start 03.12
godz. 20.30
i 21.20 

Cuban Footwork
poziom S
gr. zamkn.
Paweł Murillo
19.10


Aerial Hoop
Iwona Drzymała

godz. 19:00

Zouk P1
Agata i Wiktor

godz. 19:30
i 20:20

Hustle
poziom Z gr. zakmknięta
godz. 19.45
i 20.35

Samba brazylijska S
Klaudia Szymańczyk

godz. 19:30
i 20:20

Hustle Open
Iga i Kamil

godz. 20:25
i 21:15

Salsa Kubańska
w parach poziom S
gr. zamkn.
Paweł i Agata
20.00

Balet P1
Patrycja Fidelus

godz. 19:30
i 20:20

Bachata
w parach poziom S
Julia
i Grzegorz
godz. 20.15 i 21.05

Choreo Afro gr. zamknięta

godz. 20:15
i 21:05

Cha cha cha footwork gr. zamknięta
Paweł Murillo

godz. 20:50
i 21:40

Stretching
Open
Patrycja Fidelus

godz. 21:15

Bachata praktyka
Julia
i Grzegorz

godz. 22:00