Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela


Bachata Solo

poziom Open

17:00

(45 minut)

Natalia Kielan Zapraszamy!




Obcasem Retro gr. choreo
17:15

(2x45 minut)

Angelika Siniarska

Pole Dance

poziom P1

17:00

(2x45 minut)

Justyna

Zapraszamy!

Jazz

poziom Open

17:15

(2x45 minut)

Adam Kuza

Zapraszamy!

Pole Dance

poziom P1

17:30

(2x45 minut)

Justyna

Zapraszamy!

Zajęcia weekendowe

12:00, 12:45,

13:30, 14:15,

15:00, 15:15  

Heels gr.  pokazowa zaaw. Vella 15:30 (2x45 minut)

Twerk

poziom P1 17:30

(2x45 minut)

Klaudia


Wyjątkowo 22.11 zajęcia odwołane!




Break Dance

poziom Z1

17:30

(2x45 minut)

Piotr Krzyżanowski

Zapraszamy!

Kizomba Fusion

poziom Open

18:15

(2x45 minut)

Paulina i Grześ

Zapraszamy!

Break Dance

poziom Z1

17:30

(2x45 minut)

Piotr Krzyżanowski

Zapraszamy!


Salsation

poziom Open

17:30 (1h)

Rafix

Zapraszamy!

Zajęcia weekendowe 
16:00
16:45
17:30

Tango Argentyńskie 
poziom P1

16:00
(2x45 minut)
Marcin Adamczyk

Zapraszamy!



Bachata

w parach

poziom P3

17:45

(2x45 minut)

Natalia

i Marcos

Zapraszamy!



Technika tańca

poziom Od zera

17:30

(45 minut)

Sara Kozłowska

Od 09.11!

Zapraszamy!

Latino

Dance Fit

poziom Open

17:30

(2x45 minut)

Rafix

Zapraszamy!

Bachata Solo Panie

poziom Open

18:15

Tatewik

od 18.11

Zapisy!

Salsa Solo

poziom Z1

17:30

(2x45 minut)

Adam Kuza

Zapraszamy!

Hustle poziom Open 19:30

i 20:20 Iga i Kamil 




Bachata

w parach

poziom P1

17:30
(2x45 minut)

Julia i Grześ

Zapraszamy!

Koła cyrkowe

poziom open 

18:00 (1h)

Patrycja Fidelus

Można dołączyć!




Taniec współczesny

poziom Od zera

18:15

(45 minut)

Sara Kozłowska

Od 09.11!

Zapraszamy!

Videoclip Dance 

dla młodzieży 10-14 lat

poziom P

17:30

(2x45 minut)

Katarzyna Szyszko

Zapraszamy!

Bachata

w parach

poziom S

19:00

(2x45 minut)

Tatewik i Grześ

od 18.11

Zapisy!




High Heels

poziom P1

19:00

(2x45 minut)

Vella Skriabina

Zapraszamy!

Salsa by Tomek Starzyk!

 12 grudnia!

12:00 Salsa Solo

(2x45 minut)

13:30 Salsa w parach

(2x45 minut)

Zapisy! 




High Heels

poziom P1

17:30

(2x45 minut)

Vella Skriabina

Zapraszamy!



High Heels
poziom P1

18:00

(2x45 minut)

Kuba Walica

Zapraszamy!



Break Dance

poziom P1

19:00
(2x45 minut)
Piotr Krzyżanowski

Zapraszamy!

Forever Young

gr. choreo

18:30

(2x45 minut)

Adam Kuza

Hustle

w parach

poziom P1

19:00

(2x45 minut)

Iga i Kamil

Zapraszamy!

Pole Dance

poziom S1

19:00

(2x45 minut)

Justyna

Zapraszamy!




Zouk w parach

poziom P1

17:30
(2x45 minut)

Agata i Wiktor

Start 21.11! Zapisy!

 Taniec brzucha

poziom S

19:00

(2x45 minut)

Małgorzata Strzelecka

Zapraszamy!

SON pary

poziom S-Open

19:00

(2x45 minut)

Paweł Murillo

Zapraszamy!

Dancehall

poziom Open

19:00
(2x45 minut)

Gosia Kasińska

Zapraszamy!

Choreo Rafix

gr. zamknięta

19:00
(2x45 minut)

Choreo gr. zamknięta

Jula Cyganowicz

19:45


Tango Argentyńskie

poziom S2

17:30
(2x45 minut)

Marcin Adamczyk 

Zapraszamy!

Balet

poziom Open

19:00

(2x45 minut)

Patrycja Fidelus

Zapraszamy!


Twerk Technika

poziom Open

Gosia Kasińska

19:00

(2x45 minut)

Zapraszamy!

Urban Kiz pary

poziom Open

19:45

(2x45 minut)

Lera i Grześ

Zapraszamy!

Improwizacja

i język ruchu

poziom Open

19:00
(2x45 minut)

Adam Kuza

Zapraszamy!

Latin Mix grupa zamknięta 20:30

(2x45 minut)



Sylwestrowy kurs tańca od podstaw 

19:00

(2x45 minut)

Julia i Grześ 

start 28.11! kurs trwa do 19.12 Zapisy!

Zouk od podstaw

19:20

(2x45 minut)

Natalia

i Marcos

Start 08.11

Zapraszamy!


Hustle pary

od podstaw

19:00

(2x45 minut)

Iga i Kamil

Zapraszamy!

Taniec brzucha poziom P1 

19:00

(2x45 minut)

Małgosia Strzelecka

Zapraszamy!


Hustle pary

poziom S3

20:30
(2x45 minut)

Iga i Kamil

Zapraszamy!

Zouk pary

poziom S1

19:00
(2x45 minut)

Agata i Wiktor

Zapraszamy!

High Heels

poziom S

19:30

(2x45 minut)

Kuba Walica

Zapraszamy!


Tango Argentyńskie od podstaw

19:00

(2x45 minut)

Marcin Adamczyk

od 29.11

Zapisy!




High Heels

poziom P1

20:00
(2x45 minut)

Adam Kuza

Zapraszamy!

Bachata

w parach

 od zera

20:30

(2x45 minut)

Tatewik i Grześ

od 18.11

Zapisy!





Cha cha cha

poziom S2

19:10
(2x45 minut)

Paweł Murillo

Choreo Rafix

gr. zamkn.

20:30

(2x45 minut) 

Hustle pary

poziom S3

20:30

(2x45 minut)

Iga i Kamil

Zapraszamy!

ATS (odmiana tańca brzucha)

poziom S2

20:30
(2x45 minut)

Klaudia Goczał

Zapraszamy!

Twerk choreo

 gr. zamkn.

poziom Z

20:30
(2x45 minut)

Gosia Kasińska

Zouk zajęcia praktyczne

poziom Open

20:30
(2x45 minut)

Agata i Wiktor

Zapraszamy! 

Stretching

poziom Open

20:30

(45 minut)

Patrycja

Fidelus

Zapraszamy!


Cha cha cha choreo

20:30

(2x45 minut)

Paweł Murillo


Stretching

poziom Open

20:30
(2x45 minut)

Gosia Kasińska

Zapraszamy!

Cuban Footwork poziom S1

20:45
(45 minut)

Paweł Murillo

Zouk w parach

poziom Open

21:00

(2x45 minut)

Asia i Marcos

Zapraszamy!

Twerk 30+

Gosia Kasińska

20:30

(2x45 minut)

 Zapraszamy!

Urban Kiz practice

21:15

(45 minut)

Lera i Grześ

Zapraszamy!

Salsa kubańska pary

poziom Open

21:30
(45 minut)

Paweł i Agata